KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Madonnabild 5511260
nr 551 1260
Madonnabild
1800-tal, 60x44
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 10 november 2008
kl 16:11:55
500 kr
200 kr
300 kr
500 kr
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr